Dzień Edukacji Narodowej

Samorząd Uczniowski uhonorował nauczycieli i pracowników szkoły za pracę, jaką wkładają na co dzień w edukację i wychowanie uczniów naszego Gimnazjum.

Uczniowie pod opieką Pani Edyty Weremczuk i Pana Łukasza Pochecia przygotowali apel i przedstawienie, utrzymane w humorystycznym tonie. Niezwykły aplauz wzbudziła prezentacja 20 najciekawszych uwag, wpisanych uczniom przez nauczycieli do dzienniczków szkolnych. Uczniowie z przymrużeniem oka spojrzeli na szkołę, wniosek był jednak zaskakująco prawdziwy - praca nauczyciela to zadanie trudne i odpowiedzialne. Jej uhonorowaniem był nie tylko ten uroczysty apel, ale także wręczone wszystkim nauczycielom i pracownikom dyplomy i kwiaty.

14 października jest dniem powszechnie nazywanym Dniem Nauczyciela. Korzystając z tej okazji Pani Dyrektor nagrodziła pracowników szkoły za szczególny wkład w rozwój gimnazjum, wspaniałe wyniki w pracy, edukację i wychowanie młodzieży.

Takie chwile sprawiają, że na ustach każdego nauczyciela pojawia się uśmiech - oznaka radości i dumy z wykonywanego zawodu.